SALON RANDEVU WEB PANELİ

Anasayfa / Özelliklerimiz / Web Panel Özellikleri

WEB PANEL ÖZELLİKLERİ

Randevu Yönetimi

İstediğiniz tarih ve saatte randevu oluşturabilir, mobil uygulama veya işletme paneli üzerinden gelen randevuları onaylayabilirsiniz.

Adisyon Yönetimi

Müşterinizin istediği tüm işlemler için adisyon tutabilirsiniz. Adisyon yönetimi, hesaplarınızda karışıklık olmasını önler.

Sms Yönetimi

Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

Hizmet Yönetimi

İşletmenizin sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

Çalışan Yönetimi

Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

Müşterilerinizin borç durumlarını görüntüleyebilir, çalışanlarınızın prim birikimlerini görebilir, giderlerinizi ekleyerek işletmenizin gelir gider dökümüne rahatlıkla erişebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Mobil Uygulama

Kullanışlı mobil uygulama işletmenizin ihtiyacı olan tüm işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Salonun elinde, Randevular cebinde
Fiyat Al
Ara