0212-706-0510
0212-706-0510

Web Paneli Özellikleri

Kuaför Berber Salon Randevu Sistemi

Bulut Panel

Kullanışlı Bulut Panel ile işletmenizin ihtiyacı olan tüm işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Adisyon Yönetimi

Müşterinizin istediği tüm işlemler için adisyon tutabilirsiniz. Adisyon yönetimi, hesaplarınızda karışıklık olmasını önler.

Randevu Yönetimi

İstediğiniz tarih ve saatte randevu oluşturabilir veya size uygulama/web panel üzerinden gelen randevuları onaylayıp iptal edebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Hizmet Yönetimi

İşletmenizin hizmetlerini bu bölüme kayıt edebilirsiniz. İlgili hizmete ait fiyat ve çalışanlarınızın kazanacağı primi ekleyebilir, işlem süresi ve müşterinizin bu hizmetten kaç puan kazanacağını belirleyebilirsiniz.

Çalışan Yönetimi

Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Sms Yönetimi

Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

Müşterilerinizin borç durumlarını görüntüleyebilir, çalışanlarınızın prim birikimlerini görebilir, giderlerinizi ekleyerek işletmenizin gelir gider dökümüne rahatlıkla erişebilirsiniz.