GÜZELLİK MERKEZİ, KUAFÖR, BERBER, SPA, SOLARYUM
Randevu Takip ve Yönetim Yazılımı

Kuaför Yazılımı ile Güzellik Salonları İçin En İyi Online Randevu ve Müşteri Takip, Adisyon, Muhasebe, Prim, Stok takibi yapabileceğiniz yazılım.

salon randevu tanıtım videosu
Güzellik Merkezi Programı
güzellik merkezi yazılımı tavsiyesi - Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi

Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi - Özge Bingöl

Sabırlı, azimli, çözüm odaklı Salon Randevu ailesine ve özellikle işletmemize özel olarak atanan müşteri danışmanımız Gülşah hanıma sonsuz teşekkür ederiz. Bildirimlerimize yaptığınız hızlı dönüş harika.

Estetik Merkezi Programı tavsiyesi- RA Estetik ve Güzellik

RA Estetik ve Güzellik: - Rıdvan Ayneli

6 aya yakındır güzellik salonu işletmemizde Salon Randevu uygulamasını kullanıyoruz. Çalışanlar ilgili, müşterilerimiz de çok memnun. Randevu hatırlatması, ciro takibi, müşteri bilgilendirmesi harika. İşinize kurumsallık katmak isterseniz Salon Randevu'yu tavsiye ederim.

Kuaför Programı tavsiyesi- Uğur Meriç Kuaför

Uğur Meriç - İşletme Sahibi

Mükemmel bir kuaför programı, Uygulama çok başarılı. Randevu için, müşteri kayıt için, muhasebe ve geniş özellikleri ile bütünlük halinde çalışıyor, olmazsa olmaz diyor kesinlikle tavsiye ediyorum.

Güzellik Salonu Programı tavsiyesi- PhiBrows

PhiBrows - Elif Karaman

İşimdeki profesyonelliği üst düzeye taşıdım, program sayesinde işlerim düzenli ve daha pratik bir hal aldı. 2 yıldır "Salon Randevu" programını kullanıyorum çok memnunum. Sevgili Gülşah hanım ve ekibi tarafından her zaman güleryüz ve ilgiyle karşılandım. Profesyonel hizmetleri için "Salon Randevu" yönetici ailesine çok teşekkür ediyorum.

Referanslarımız

İşletmeleri için en iyi sistemi tercih eden müşterilerimizden bazıları

İŞLETME ve RANDEVULARI MOBİL UYGULAMADAN YÖNETİN

Salon Randevu Mobil Uygulama

BİLGİSAYARDAN HEM RAPORLAMA HEM DE YÖNETİM

Salon Randevu Bilgisayar Yönetimi

Randevu Yönetimi

İstediğiniz tarih ve saatte online randevu oluşturabilir, mobil uygulama veya işletme paneli üzerinden gelen randevuları takip edin.

Adisyon Yönetimi

Müşterinizin istediği tüm işlemler için adisyon tutabilirsiniz. Adisyon yönetimi, hesaplarınızda karışıklık olmasını önler.

Sms Yönetimi

Kişiye özel veya toplu olarak; randevu hatırlatma, doğum günü, duyuru, kampanya mesajlarını anında müşterilerinize yollayın.

Hizmet Yönetimi

İşletmenizin sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

Çalışan Yönetimi

Dilediğiniz kadar çalışan ekleyin. Çalışan profili, sabit prim yüzdesi, sunduğu hizmetleri tanımlayın. Kendileri de sistemi kullansın.

Muhasebe Yönetimi

Müşterileri borç durumları, çalışan prim hesabı, ürün satışı ve tüm muhasebe işlemleri ile gelir gider takibi. Ayrıntılı raporlama seçenkleri.

Müşteri Yönetimi

Ayrıntılı müşterileri profili seçenkleri ile müşteri adisyon ve randevu geçmişi raporları ile en iyi müşteri takip yazılımı. Kolay müşteri borç takibi.

Mobil Uygulama

En hızlı mobil uygulama bizde! Güzellik merkezi yazılımı artık cepte. Kuaför salonunu randevu app ile kolay online randevu ve işletme yönetimi.

Randevu Yönetimi

İstediğiniz tarih ve saatte randevu oluşturabilir, mobil uygulama veya işletme paneli üzerinden gelen randevuları onaylayabilirsiniz.

Adisyon Yönetimi

Müşterinizin istediği tüm işlemler için adisyon tutabilirsiniz. Adisyon yönetimi, hesaplarınızda karışıklık olmasını önler.

Sms Yönetimi

Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

Hizmet Yönetimi

İşletmenizin sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

Çalışan Yönetimi

Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi

Müşterilerinizin borç durumlarını görüntüleyebilir, çalışanlarınızın prim birikimlerini görebilir, giderlerinizi ekleyerek işletmenizin gelir gider dökümüne rahatlıkla erişebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Mobil Uygulama

Kullanışlı mobil uygulama işletmenizin ihtiyacı olan tüm işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu Almak İşte Bu Kadar Kolay

Müşteriniz Randevuyu Alır

Size özel tanımladığımız İşletme Profili sayfanıza giren müşteriniz çalışanı seçer, yaptırmak istediği işlemi ve uygun tarih/saati seçer.

Randevuyu Onaylarsınız

Randevu alındığını size SMS ile bildiriyoruz. Online panelinizden randevuyu onaylayın. Müşterinize otomatik mesaj gidecektir.

İşlem Tamam :)

Müşterinizin Salon Randevusunu seçilen saat ve tarihten önce otomatik hatırlatmak bizden. Müşterinizi karşılamayı da size bırakalım:)

Kuaför Yazılımı dots

İŞLETMENİZİ CANLANDIRIN

Salon Randevu platformu olarak randevularınızı 7/24 online alıyor, gelir ve giderinizi hesaplıyoruz , stok ve çalışan performanslarını da size raporluyoruz. İşletmenizi büyütmeniz, kampanya ve müşteri sadakati için her şey tarafımızca düşünüldü. Size sadece müşterilerinizi iyi karşılamayı ve mutlu bir şekilde evlerine uğurlamayı bırakıyoruz:)

İnstagram, Facebook ve Whatsapp gibi platformlardan randevu alıp deftere yazmaya son verin. Kalem ve defter ile müşteri takibini bırakmanız için mükemmel bir çözümler sunuyoruz.
Hesap makinesi ile vedalaşın çünkü artık ihtiyacınız kalmayacak tüm gelir – gider ve kasa gibi kritik hesaplarınız hata payı olmadan sistem tarafından size sunulacak. Çalışan primleriniz otomatik hesaplansın.
Randevu hatırlatma mesajları ile randevularını unutan ve gelmeyenleri %70 oranında azaltıp koltuklarınızı dolu tutmak sizin elinizde.

Kullanan Kuaför, Salon ve İşletmeler Ne Diyor?

L'enora
L'enora - İşletme Sahibi

İlgili bir ekip 🥰, her aramamla anında sorularıma yanıt alıyorum. O kadar firma arasından sizi tercih ettiğim için çok memnunum, beni hiç yanıltmadınız 💕

Salon Samet Hairdesinger
Samet Bey - İşletme Sahibi

5 yıldır çanakkale de kendi salonumu çalıştırıyorum gitmedigim konuşmadıgım yer kalmadı. Bu yorumu gercekten uygulamanın bayan kuaförü ve erkek berberlerinin çok işine yarayacagına ve salonlarına + bir hizmet sunucagından %100 eminim. Kuaför işletmesi olanlar hiç düşünmeden uygulamayı indirsinler uygulama ücretsiz ve reklam yok. Gerçekten güzel bir uygulama 10 üzerinden 10 emegi gecen herkese teşekkürler

İrem Kuaför
Kaan Üçyıldız - İşletme Sahibi

Tüm şubelerimizde kullandığımız bir uygulama. Kullanımı kolay ve kaliteli bir sistem. Teşekkürler Salon Randevu

PRODERMO

Ferhat Kahraman - İşletme Sahibi

Gülşah hanım inşallah daimi kalıcı olur burada.Çok memnunum, aileden biri gibi. İş hayatımızda Salon Randevu'da, Gülşah Hanım çok büyük bir yer kaplıyor. İyi ki varsınız.

MEDLINES GROUP

Mahmut Borazan - İşletme Sahibi

Güzellik sektöründe yaklaşık olarak 12 yıldır işletmeciyim. Bir çok program kullandık ama içinde en başarılı salon randevunun taleplerimizi karşıladığını anladık. Ayrıca Meltem hanıma bıkmadan sorularımızı cevapladığı için çok teşekkür ederiz.

Rüstem ELEREN

Rüstem ELEREN - İşletme Sahibi

Sistemi daha yeni kullanmaya basladim. Temsilci olarak Gülşah hanimla gorustum ve gercekten fazlasiyla ilgilendi detaylariyla sistemi anlattı. Faydalı olduğunu dusunuyorum.

Ebru BAYAZIT

EBRU BAYAZIT - İşletme Sahibi

Bu tarz programlarda temsilci çok önemli GÜLŞAH Hanıma emeklerinden öz verilerinden dolayı kurulum eğitiminde desteğini ve nezaketini esirgemediği için çok teşekkür ederim çok başarılı bir temsilci.

Yaman Yılmaz

Yaman Yılmaz - İşletme Sahibi

Uygulama güzel olmuş emeği geçenlere teşekkürler..

Ömer Macit

Ömer Macit - İşletme Sahibi

Basit kullanışı sayesinde işlerimizi kolaylaştırdı, gelir-gider takibi hesapları düzenli tutmamızı sağladı.

Hasan Nuri Işık

Hasan Nuri Işık - İşletme Sahibi

Randevulardan önce müşterilere hatırlatma gitmesi ve online randevu alınabilmesi işimizi kolaylaştırdı.

Perukar tv

Murat Önal - İşletme Sahibi

Uygulama sistemini kuran ve temsilcim Gülşah hanıma teşekkür ederiz.. Uygulamayı tavsiye ederiz.

Heryertemiz Temizlik Şirketi

Halim ÖYK - İşletme Sahibi

Salon Randevu şimdiye kadar gördüğüm en iyi çalışan işletme ve uygulamalardan bir tanesi. İşinizi hafifletiyor. Kesinlikle siz sadece işinize odaklaniyorsunuz. Muhasebe personel Sms hizmetleri musteri bilgilendirme hepsi bir arada. Kolay kullanim paneli ile herkese tavsiye ederim. İşletmeler..sakın kaçırmayın. Mutlaka uygulamayi indirin ve kullanin.

Javiny Beauty

Tuğçe Gülcihan Kurt - İşletme Sahibi

Çok kullanışlı ve güzel bir uygulama, işimizi büyük ölçüde kolaylaştırdı ve Profesyonelleştirdi. Javiny Beauty olarak Teşekkür ederiz.

Alita Güzellik

Hacer Turan - İşletme Sahibi

İşimi daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yapmamı sağladığınız İçin teşekkür ederim. Müşteri ve randevu listesinden muhasebe sistemine kadar herşeyiyle mükemmel bir sistem emeğinize sağlık sizinle çalışmak büyük bir zevk

Aylık Lisans Paket Fiyatları

İşletmenizin ihtiyacına uygun paketi seçip hemen kullanmaya başlayın.

STANDART

129 TL
99 TL + KDV

 • Müşteri Yönetimi
 • Çalışan Yönetimi
 • Yapılacaklar Listesi
 • Çalışan Profili
 • İşletme Yönetimi
 • Yeni üyeliğe özel 100 sms hediye
Satın Al

PREMİUM

199 TL
149 TL + KDV

 • Standart Paketin Tüm Avantajları
 • Paket Yönetimi
 • Stok Yönetimi
 • SMS Yönetimi
 • Gelişmiş Raporlar
 • Çoklu Şube Yönetimi
 • İşletme Galerisi
 • Filtreli SMS Gönderme
 • Yeni üyeliğe özel 500 sms hediye
Satın Al

Aylık Lisans Paket Fiyatları

İhtiyacınıza uygun paketi seçip hemen kullanmaya başlayın.

STANDART

129 TL
99 TL + KDV

 • Müşteri Yönetimi
 • Çalışan Yönetimi
 • Yapılacaklar Listesi
 • Çalışan Profili
 • İşletme Yönetimi
 • Yeni üyeliğe özel 100 sms hediye
Satın Al

PREMİUM

199 TL
149 TL + KDV

 • Standart Paketin Tüm Avantajları
 • Paket Yönetimi
 • Stok Yönetimi
 • SMS Yönetimi
 • Gelişmiş Raporlar
 • Çoklu Şube Yönetimi
 • İşletme Galerisi
 • Filtreli SMS Gönderme
 • Yeni üyeliğe özel 500 sms hediye
Satın Al

Sms Bilgilendirme Paketleri

Müşterilerinize Randevu hatırlatma, Otomatik doğum günü, Kampanya ve Reklam için SMS yollayın

500 SMS

34 TL

20 TL

1.000 SMS

60 TL

35 TL

2.500 SMS

128 TL

75 TL

5.000 SMS

214 TL

125 TL

10.000 SMS

341 TL

199 TL

20.000 SMS

600 TL

350 TL

Sms Bilgilendirme Paketleri

Müşterilerinize Randevu hatırlatma, Otomatik doğum günü, Kampanya ve Reklam için SMS yollayın

500 SMS

34 TL

20 TL

1.000 SMS

60 TL

35 TL

2.500 SMS

128 TL

75 TL

5.000 SMS

214 TL

125 TL

10.000 SMS

341 TL

199 TL

20.000 SMS

600 TL

350 TL

En Çok Tercih Edilen Kuaför ve Güzellik Merkezi Programı
Kuaför Salonları için randevu sistemi

Instagram'da @salonrandevu

Sıkça Sorulan Sorular

Sık sorulan soruları sizler için derledik.

Ücretsiz üyelik oluşturup güzellik merkezi programınıı tüm özeliklerle 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Aylık veya yıllık satın alabileceğiniz Standart(99TL/Ay) veya Pro(149/Ay) paketlerimizle kullanmaya devam edersiniz. Müşterileriniz ise tamamen ücretsiz olarak ve videoda gösterildiği gibi sadece 30 saniyede randevu yazılımı ile kolayca online randevu alabilir.
1.Müşteriniz öncelikle randevu sayfanızdan randevusunu alır.
2.Size bilgilendirme mesajı gider ve siz panel üzerinden randevuyu onaylar veya reddedersiniz.
3.Müşterinize randevunuz salon tarafından onaylanmıştır mesajı gider.
4.Sistem tarafından otomatik olarak randevudan 3 saat öncesinde hatırlatma mesajı gider. Bu sayede randevu unutulmamış ve zamanında gelmeleri için randevu hatırlatması yapılmış olur.
Evet, kuaför randevu uygulamamız üzerinden tüm randevu ve adisyon yönetimi işlemlerinizi kolayca geçekleştirin. Mobil uygulamamızı PlayStore, AppStore ve AppGallery üzerinden ücretsiz indirin. Salonunuz artık cebinizde.
Oluşturacağınız ücretsiz hesap ile 7 gün boyunca ücretsiz olarak tüm özellikler ile birlikte Adisyon ve Muhasebe işlemlerinizi yapın. 7 gün sonrasında 79TL aylık ücret ile adisyon sistemini de içeren pro paket ile birlikte kullanmaya devam edebilirsiniz.
Kuaför veya güzellik merkezi işletmenizde müşteri takibini ücretsiz kullanmaya başladıktan sonra 7 gün boyunca deneme fırsatı sunuyoruz. Sadece randevu ve müşteri takip işlemleri için kullanmak istiyorsanız aylık 39TL karşılığında kullanmaya devam edebilirsiniz. Demo hesap açmanız size bir taahhüt oluşturmaz, satın almak veya kullanmak zorunda değilsiniz. Satın aldıktan sonra bile istediğiniz zaman hizmet almayı durdurabilirsiniz.

Diğer sorularınız için bize ulaşın!

Güvenlik Kodu:26814

Blog

Yeni Hizmet Nasıl Eklenir ?

Bu bölümde Güzellik Merkezi - Kuaför Salonunuza yeni bir hizmet nasıl ekleneceğini anlatacağız Devamını Oku

Güzellik Salonu Randevu Takip Yazılımı Ne İşe Yarar ?

7 Gün ücretsiz olarak hizmete sunulan bir güzellik merkezi kuaför randevu programı olmasına rağmen özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Devamını Oku

Berber Randevu Programı İle Yapabilecekleriniz Nelerdir?

Eğer küçük bir işletme veya orta büyüklükte bir salonsanız beklentiniz öncelikle randevulu sistem ile kolayca randevu organizasyonunu yapmaktır.. Devamını Oku

Uygulamayı Hemen İndirin

Aşağıda bulunan AppStore veya PlayStore linklerinden uygulamayı hemen indirin, SalonRandevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

Berber, kuaför salonu programı
Salonun elinde, Randevular cebinde
Fiyat Al
Ara