Yeni Hizmet Nasıl Eklenir ?

Yazan admin at 29.05.2020

Kuaför ve Güzellik Merkezi Randevu Takip programında, çalışanlarınızın hangi hizmeti vereceğini seçebilir ve tanımlayabilirsiniz. 

Bunun için önce hizmetler bölümünde hizmetlerinizi tanımlamanız gerekmektedir.

Sadece 4 adımda bu işlemi nasıl gerçekleştirebileceğinizi aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.1.Adım

Ana Menüden Hizmetler butonunu tıklayınız.

2.Adım

Hizmetler bölümünde daha önceden eklemiş olduğunuz hizmetleri görebilirsiniz.
Yeni hizmet tanımlamak için +Yeni Hizmet butonuna tıklayınız.3.Adım

Bu bölümde hizmet adını girdikten sonra, ücretini belirleyebilir, tahmini işlem süresini belirtebilir, çalışanlarınızın bu hizmeti sağladığında % kaç prim alacağını belirtebilir, müşteriye kaç gün önceden randevunun bildirileceğini seçebilir ve yeni eklediğiniz hizmetten yararlanan müşterilerinize puan kazandırıp kampanyanızı güçlendirebilirsiniz. 

4.Adım

Artık yeni hizmetiniz başarıyla eklendi. ücretini belirleyebilir, tahmini işlem süresini belirtebilir, çalışanlarınızın bu hizmeti sağladığında % kaç prim alacağını belirtebilir, müşteriye kaç gün önceden randevunun bildirileceğini seçebilir ve yeni eklediğiniz hizmetten yararlanan müşterilerinize puan kazandırıp kampanyanızı güçlendirebilirsiniz. 


Puanlama Sistemi : Firmanızın müdavimi olan müşterilerinizin çok hoşuna gidecek bir sistem hazırladık.
Bu sistemde oluşturulan hizmete puan tanımlayarak müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.


Örneğin: Saç kesimi puanını 10 olarak belirlediğinizi varsayalım. Saç kesimi randevusu oluşturan her müşteri işlemi tamamlandığında 10 puan kazanır. Ve 100 puan 1TL'ye denktir. Siz bu puanlamayı ne kadar güçlü kampanya yapmak istiyorsanız o derece yüksek tutmalısınız. Bizden söylemesi :)


Salonun elinde, Randevular cebinde
Fiyat Al
Ara