Kuaför Randevu Nasıl Alınır?

salon-randevu-uygulamasi Salon Randevu Uygulaması

Kuaför Randevu Nasıl Alınır?

Hem pandeminin etkisi hem de teknolojinin ilerlemesiyle beraber randevu almadan gidebildiğimiz yerlerin sayısı gittikçe azalırken, güzellik sektöründen alınan randevuların şekli de değişir oldu. Gitmek istediğimiz kuaförden ya da güzellik salonundan randevu alabilmek için telefonla arayarak randevu almak ya da salonun boş olduğu saatleri öğrenip sonrasında dönüş yapma yöntemi artık eskide kalıyor. Yazılım şirketleri de yavaş yavaş hem kullanıcının hem de salon çalışanlarının daha kolay işlem sağlayabilmeleri için online randevu seçeneğini hayatımıza dahil etmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Peki, online randevu nedir?

Online randevu, hem müşteriye hem de işletme içerisindeki çalışanlara hitap eden çift taraflı bir sistem olarak karşımıza çıkmakta. Online randevu seçeneği sayesinde artık kullanıcı, internet üzerinden dilediği tarih ve saat aralıklarında randevu talep edebilme imkânına sahip olarak randevularını internet üzerinden kolayca alabilecek.

Kuaför Randevu Nasıl Alınır?

Eğer kuaförünüzün online randevu linki varsa internet üzerinden kuaför randevusu almak çok kolay! Ayrıca, Salon Randevu’da üyeliği bulunan güzellik sektörü kullanıcılarının müşterileri için online randevu seçeneği de oldukça basit.

Salonrandevu.com üzerinde yayınlanan tüm kuaförlerden tek tıkla randevu alabilir ya da size en yakın kuaför salonunu kolayca bulabilirsiniz. Platform üzerinde yayınlanan işletmeleri tek tek inceleyebilir, daha öncesinde hizmet almış olan kullanıcıların yorumlarını okuyabilir ve salonların vermiş olduğu hizmetleri filtreleyebilirsiniz.

Randevu almak istediğiniz kuaförü seçtiyseniz, işin zor kısmını atlatmışsınız demektir. Bu aşamadan sonraki süreç ise oldukça kolay. Hangi hizmet kapsamında randevu oluşturmak istiyorsanız, o hizmetin sağ tarafında bulunan ‘randevu al’ seçeneğine tıklayarak hizmeti salonun hangi personelinden almak istediğinizi seçmeniz gerek. Çalışan seçiminin ardından, salonun uygun saatleri ve sizin müsait olduğunuz zaman aralığını sistem üzerinden işaretleyerek kişisel bilgiler alanını doldurmanız yeterli. Tebrikler! Randevunuz oluşturuldu.

Online kuaför randevu imkânı ile kolayca randevu oluşturma görevi bizde, oluşturduğunuz tarihte salona gitme sorumluluğu sizde, en güzel hizmeti vermek ise seçtiğiniz kuaföre kalıyor! Yeni bir kuaför arayışı içerisindeyseniz ve iyi bir kuaförden randevu almak istiyorsanız sizi salonrandevu.com’a davet ediyoruz!

İrem Koç

Etiketler