Nasıl Randevu Alınır?

1

İstediğiniz Hizmeti Aratın

Ana sayfada bulunan arama çubuğuna, faydalanmak istediğiniz hizmeti, salon türünü veya salon adını girin.

Veya üstteki menüden faydalanmak istediğiniz hizmeti seçin.

2

Salonunuzu Seçin

Arama sonucunda açılan sayfada, "Hemen Randevu Al" yazan düğmeye tıklayarak hizmet almak istediğiniz salonu seçin.

Bu sayfada arama sonuçlarını mesafe, fiyat, popülerlik gibi kriterlere göre filtreleyebilirsiniz veya yeni bir arama yapabilirisiniz.

3

Hizmetinizi Seçin

İşletmeye ait açılan sayfada; dilerseniz "Randevu Al" düğmesine, dilerseniz "Hizmetler" bölümünden "Hizmet Seç" düğmesine, dilerseniz "Çalışanlar" bölümünden çalışan resmine tıklayın.

"Hizmet Seç" düğmesine tıkladığınızda veya çalışan seçtiğinizde, sonraki aşamalara hizmetiniz veya çalışanınız seçilmiş olarak devam edersiniz.

4

Bilgilerinizi Girin

Açılan sayfa içi "Randevu Al" penceresinde; "Hizmet Seçimi", "Çalışan Seçimi", "Tarih ve Saat Seçimi" ve "Kişisel Bilgiler" bölümlerini sırasıyla doldurun ve "Randevu Al" düğmesine tıklayın.

5

Onay Kodunu Girin

Telefonunuza SMS ile gelen 4 haneli onay kodunu, açılan "Randevu Onay" penceresindeki 4 haneli bölüme girin ve "Onayla" düğmesine tıklayın.

6

Yeni Randevu Almak İstiyor Musunuz?

Eğer yeni bir randevu daha almak istiyorsanız, açılan "Randevunuz Onaylandı" pencersindeki "Mevcut Bilgilerimle Yeni Randevu" düğmesine tıklayın ve 3 - 6 arasındaki adımları tekrarlayın. Eğer yeni bir randevu almak istemiyorsanız "Kapat" düğmesine veya çarpı düğmesine tıklayın.

İş Ortaklığı Formu

İş ortaklarımıza sunmuş olduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Gönder

Google Doğrulama

İş Ortaklığı Formu

Ortaklık formu başarıyla gönderildi.

Şifremi Unuttum