Ücretsiz randevu programı kullanıcısı kadın yan profilden poz veriyor.

SALON
RANDEVU

Salonunuz İçin Güzellikler Bu Tarafta

ÜCRETSİZ DENE
Mükemmel 4.9/5
Google değerlendirmemiz

En İyi Online Randevu Yazılımı

Anında Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an ekibimiz size destek olmak için hazır! İletişim bilgilerimiz üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Kolay Kullanım

İster web panel isterseniz de mobil uygulama üzerinden salonunuza dair tüm bilgileri her an kontrol edebilmenin rahatlığıyla tanışın.

%100 Güven

Tüm verileriniz bizimle güvende! Salonunuza ve size dair her türlü bilgiyi güvenle saklıyor ve koruyoruz.

Randevu Takibi

Randevu takibi, size randevularınızı kolayca oluşturma ve yönetme etme imkânı sunar. Online randevu sistemi ile güncel ve düzenli bir randevu planı oluşturmanın yanında, randevular arası yaşanabilecek aksaklıkların da önüne geçerek müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz. Salon Randevu ile düzenli ve hatasız bir çalışma programı elde edin.


 • Online randevu alabilme seçeneği.
 • Düzenli ve eksiksiz bir çalışma programı.
 • Tüm çalışanlar için güncel randevu programı.
 • Oluşturulan randevular için otomatik SMS ile onay mesajı.
Randevu almayı gösteren Salon Randevu mobil uygulama ekran görüntüsü. Bekleyen randevuları gösteren Salon Randevu mobil uygulama ekran görüntüsü.
Adisyon listesini gösteren ücretsiz Salon Randevu uygulaması ekran görüntüsü. Adisyon raporunu grafik olarak gösteren Salon Randevu uygulaması ekran görüntüsü.

Adisyon Yönetimi ve Finansal Raporlama

Salon Randevu paneli içerisinde bulunan adisyon yönetimi seçeneği her müşterinize ayrı adisyon bilgisi tutmanıza yardımcı olur. Bu sayede, müşterilerinizin hesap geçmişini ve borç durumlarını kolayca takip edebilirsiniz. Raporlama özelliği de; işletmenizin aylık/yıllık büyüme oranlarını görmenizi sağlar. Kritik finansal işlemlerinizin takibini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

 • Adisyon sistemi ile her müşterinizin ödemesini ayrı ayrı takip edin.
 • Mali hesaplarınızda karışıklık yaşanmasını önleyin.
 • Finansal raporlarınızı sistem üzerinden hesaplayın.
 • Adisyon programı ile otomatik gelir/gider takibi yapın.

Hatırlatıcı SMS Bilgilendirmesi

Yaklaşan tüm randevularınız için müşterilerinize panel üzerinden hatırlatma SMS’leri gönderebilirsiniz. Randevu hatırlatmanın yanında, kampanya bilgisi, bilgilendirme ya da anket mesajları ile salonunuzun müşteri katılım oranını arttırabilirsiniz.


 • Doğum günü, tebrik içerikli SMS’leriniz ile müşteri memnuniyetini arttırın.
 • Otomatik randevu hatırlatma SMS mesajları ile müşteri kayıplarının önüne geçin.
 • Firma adınızla müşterilerinize kampanya ve bilgilandirme SMS mesajlarınızı yollayın.
SMS ayarlarını gösteren Salon Randevu mobil uygulama ekran görüntüsü.
Sayın Sevim Şahin, 2021-04-01 günü 16:55'de Serpil Kayapınar adlı müşteri için adınıza randevu oluşturuldu. B273
Sayın Sevim Şahin, 2021-04-14 günü 17:45'de Reyhan Gün adlı müşteri için adınıza randevu oluşturuldu. B273
Salon Randevu: Sayın Reyhan Gün, 2021-04-14 günü 17:45 saati için Saç Kesim randevunuz oluşturulmuştur. İletişim: 05554443322 B273
Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.

Silver

Ücretsiz

 • Müşteri Yönetimi
 • Çalışan Yönetimi
 • Yapılacaklar Listesi
 • Çalışan Profili
 • İşletme Yönetimi
ÜCRETSİZ DENE

Sizin İçin Ücretsiz Randevu Sistemi Paketi Oluşturduk!

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda hem Salon Randevu hem de Salon Randevu Platform üzerinden ücretsiz kullanabileceğiniz paket oluşturduk.

Peki Ücretsiz Paketin Avantajları Neler?

 • Tüm yeni üyelerimize 100 hatırlatma SMS'i ve 50 randevu hakkı hediye
 • Salon Randevu Platform üzerinde ücretsiz olarak işletme kaydınızı oluşturma ve platform aracılığıyla randevu alabilme imkânı.
 • Salon Randevu’nun gold paket özelliklerinden ücretsiz yararlanma hakkı.

Herkes İçin Online Müşteri Takip Programı

Salonunuz İçin Mükemmel Bir Randevu Yazılımı

Salonunuzu Güçlendirin

Salonunuzu yönetmek için eksiksiz bir online randevu yazılımı sunuyoruz. Siz işinize odaklanın, biz salonunuza dair tüm randevularınızı, müşterilerinizi ve kasa takibinizi yaparak size zaman ve prestij kazandıracağız.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu'nun laptop mockup'ı.
Online randevu sistemi Salon Randevu'nun mobil mockup'ı.

İşletme Yönetiminizi Kolaylaştırın

Salon yönetiminizi kolaylaştırmak ve profesyonelleştirmek için dijital randevu asistanınız ile tanışın. Salonunuza dair tüm anlık bilgi akışını nerede olursanız olun ister web panel isterseniz de ücretsiz mobil uygulama ile takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya

Instagramdaki paylaşımlarımızı fotoğraflara tıklayarak detaylı inceleyebilirsiniz

Daha fazlası için instagram sayfamınızı ziyarete edebilirsiniz.

Neden Müşteri Takip Programı

En çok tercih edilen kuaför ve güzellik merkezi programı

 • Kuaförler

  Kuaför programları özellikle Covid-19 pandemi sürecinde randevulu sistem ön plana çıktı ve sosyal mesafeden dolayı sınırlı sayıda kişi salonlara alınabilmekte. Bu süreci etkin yönetebilmek ve müşterilerinizi mağdur etmeden işlem yapmayı size özel sunduğumuz kuaför randevu programı ile sağlayabilirsiniz. Ek olarak tüm gelir – gider hesaplarınızı, personellerin performans değerlendirmeleri gibi bir kuaför salonu için gerekli tüm takip işlemleri tek platformdan kolayca yapabilirsiniz.

 • Güzellik ve Estetik Merkezleri

  Güzellik merkezi programı ile kimseyi bekletmeden planlı bir şekilde müşterilerinize iyi hizmet verme imkanı yakalayın. Randevu oluşturulduktan sonra bildirim gelecek ve size sadece onaylamak kalacak. Çalışanlarınız da gün içerisinde yapacakları işlemleri panelimiz üzerinden takip edebileceklerdir. Güzellik salonu programı ile her işlemin süresi tarafınızca belirlenecek ve bu sayede günlük programlarınızın yanında randevularınız da düzenlenecek. Ayrıca müşterileriniz uygulamayı yapan kişiyi tercih edebilecekler ve bu sayede sadakatleri devam etmiş olacaktır.

 • Berberler

  Berber uygulaması ile kimseyi bekletmeyin; Covid-19 pandemi sürecinde hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin sağlığını koruyun. Berber Randevu Programı bir kurtarıcı olacak. Salon Randevu ile çalışanlarınızın günlük planlarını ve randevularını kolayca ayarlayın. Prim usulü çalışanlarınızın günlük işlemleri sistem tarafından otomatik hesaplanıp sizlere sunulacaktır. En çok hizmet veren kişi, en çok kazandıran personel gibi çeşitli raporları kontrol ederek çalışanların verimliliğini analiz edebilirsiniz.

 • Solaryum Merkezleri

  İşlemlerin süresi ve paketler tarafınızca belirlenir bu sayede anlık kullanıcılarınız güncel randevu durumlarını görebilirler ve kendilerine uygun saatleri seçerler. Seçilen randevular size anlık bildirilir ve randevu takip panelinden mevcut durumu görebilirsiniz. Solaryumda hangi saatte işlemin başlayacağı be biteceği bilincinde olan müşterileriniz memnuniyetlerini sürdürüp sizin seans hatırlatma ve uygulayacağınız sadakat puanları veya farklı kampanyalar ile müşterilerinizin sürekli sizleri ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

 • Spa & Masaj Salonları

  Masaj salonu randevu programı ile seans olarak belirleyeceğiniz paketleri müşterilerinize sunabilir ve kalan seansları ya da paket kapsamında uygulanan ve eksik kalan kısımları anlık görüntüleyebilirsiniz. Spa merkezi programı ile de müşteri memnuniyetini takip ederek uygulanan işlemler ve personel hakkındaki düşüncelerini işlem sonrası gönderilecek memnuniyet anketleri sayesinde öğrenebilirsiniz.

 • Tırnak ve Makyaj Stüdyoları

  Siz müşterilerinizle ilgilenirken biz tırnak ve makyaj stüdyonuza ait randevu, muhasebe, yönetim gibi işlemleri sizler adına gerçekleştiriyoruz. Salon Randevu, işletme içerisinde çalışan tüm personelinizin de rahatlıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Tüm personelinize düzenli bir çalışma programı sunmanın yanında kişiye özel prim ücreti hesaplama, stok analizi gibi birçok işlemi tek bir panel üzerinden takip edebilme imkânı sunarak zaman tasarrufu sağlar.

 • Kaş ve Kirpik Merkezleri

  Randevu takip programı ile Kaş ve Kirpik Merkezinizdeki randevularınızı düzenle takip edebilir, tüm finansal işlemlerinizi raporlama imkânıyla işletme büyüme oranınızı analiz edebilirsiniz. Randevu hatırlatıcı SMS gönderimleri ile randevularınıza katım oranını arttırarak olası müşteri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

 • Tattoo & Piercing Salonları

  Düzenli bir randevu programına ek olarak, adisyon oluşturma, kasa takibi, randevu hatırlatıcı SMS gönderimi gibi birçok salon yönetim işlemini Tattoo & Piercing Salonunuz için sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Randevu planlama ve müşteri takibi işlemleriniz artık bir "tık" ötesinde.

 • Klinikler

  Hasta randevu takibi, otomatik randevu hatırlatma, hasta takibi gibi birçok önemli takip işlemini tek bir panel üzerinden gerçekleştirerek tüm enerjinizi hastalarınıza harcayın. Klinik randevu sistemi ile düzenli randevu takibi gerçekleştirerek mutlu danışan sayınızı arttırın. Panel içerisinde bulunan raporlama seçeneği ile de dilediğiniz her an kliniğinizin gelir – gider ve kasa işlemlerini kontrol edebilme imkânı yaratın.

Tüm Özellikler Tek Bir Uygulamada

 • Randevu
 • Adisyon
 • Çalışan
 • Muhasebe
 • Müşteri
 • Mobil Uygulama
 • Websitesi
 • SMS
 • Hizmet
 • Stok

Randevu

Salon Randevu yazılımı ile randevularınızı kolayca oluşturun ve yönetin! Online randevu sistemi ile güncel ve düzenli program oluşturarak zaman tasarrufu sağlayın. İster web isterseniz de mobil panel desteği ile nerede olursanız olun dilediğiniz her an randevularınızı takip edin.

Randevu takvimini gösteren Salon Randevu mobil ekran görüntüsü.

Google Yorumlarımız

Sizden gelenler

 • Salon randevu üyeliğimiz başladığından bu yana tüm ekip çok ilgili davrandılar her konuda yardımcı oldular.Özellikle İREM hanıma emeklerinden ve özverili çalışmaları ndan dolayı ayrıca çok çok teşekkür ediyorum.Program iş yükümüzü fazlasiyla hafifletti şiddetle tavsiye ediyorum

  High Care Güzellik Vildan O.
 • Sistemi 1 yılı aşkın süredir kullanıyoruz. Güncelleme sürecinde sms ve randevu yönetimi aksaklığı nedeniyle mağdur edildik fakat şuan sorunsuz bir şekilde sistem çalışıyor ve kullanıyoruz. Bu şekilde sorunsuz devam edeceğini ümit ediyor, güncellemelerde yaşadığımız sorununda şuan olmaması ve sistemin kullanım rahatlığından dolayı meslektaşlarımıza da tavsiye ediyoruz.

  İrem Bayan Kuaförü Kaan Ü.
 • Yukleme yaptigimm onca randevü arasinda enniyisi salon randevu ve tek tek anlatiyolar sistemi cokda detayli bir sistem ben cok memnunum musteri yetkilisi gulsah hanima da cok tesekkur ederim düşünmeden yukleyin

  Tektaş Erkek Lazer Epilasyon Merkezi Adem T.
 • Çok kullanışlı ve güzel bir uygulama, işimizi büyük ölçüde kolaylaştırdı ve Profesyonelleştirdi. Javiny Beauty olarak Teşekkür ederiz

  Javiny Beauty Tuğçe Gülcihan K.
 • Mükemmel bir program uygulama çok başarılı: Randevu için,müşteri kayıt için,muhasebe ve geniş özellikleri ile bütünlük halinde çalışıyor,olmazsa olmaz diyor kesinlikle tavsiye ediyorum

  Kuaför Uğur Meriç Uğur M.
 • Haftasonları,akşamları,ya da merkezimin dışındayken randevu almak benim için çantada hep defter kalem taşımaktı.Hayatımdan defter,kalem tamamen çıktı 7/24 telefonumdan anında randevu oluşturabiliyorum benim açımdan mükemmel bi konfor. Müşterilerim açısından da sisteme geçtiğimiz andan itibaren inanılmaz bir imaj değişikliğim oluştu ve bana bu programın çok profesyonelce olduğunu söylediler...

  Tuğba Karaman Beauty Stüdio Tuğba K.
 • İnanılmaz derece de hayatımı kolaylaştıran bir uygulama iyiki İrem hanımla tanışmışım şiddetle tavsiye ederim

  Görgülü Beauty Zuhal G.
 • Uzman kadrosuyla harikalar yaratıyorlar teşekkürler salon randevu

  Leyla Çam Güzellik ve Bakım Leyla İ.

Referanslarımız

Salonları için EN İYİsini tercih eden müşterilerimizden bazıları

 • Ayşenur Solmaz Beauty güzellik salonu logosu.
 • Beauty Life güzellik ve estetik merkezi logosu.
 • Fizyolifes Sağlıklı Yaşam ve Fizyoterapi Merlezi logosu.
 • Hacer Turan logosu.
 • L'enora Güzellik Merkezi logosu.
 • Medifit diyetisyen logosu.
 • Oğuz Kuaför logosu.
 • Rıdvan Ayneli Estetik ve Kalıcı Makayj Merkezi logosu.
 • Ufuk Berke Can Boutique Kuaför logosu.
 • Zeynep Çam güzellik ve Bakım Merkezi logosu.
 • Medi Form logosu.
 • BSB Kuaför logosu.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Blog

Müşteri Randevu Sistemi

Müşteri randevu sistemi SalonRandevu ile kuaför ve güzellik merkezleri için kolay müşteri takip ve randevu yönetimi sunuyoruz. Online müşteri takibi be randevu sistemi bir arada. Ücretsiz kullanmaya başlayın

Devamını Oku

Salonunuz İçin Bir Web Sitesi Oluşturma

Salonunuz için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Salonunuz için profesyonel bir web sitesine sahip olmak sadece daha fazla müşteri çekmekle kalmayacak, aynı zamanda sağladığınız tüm hizmetleri listeleyecek, stilist kadro

Devamını Oku

Güzellik Merkezi Programı İle Muhasebe Yönetimi

Güzellik merkezi programları içerisinde bulunan özellikler sayesinde hem müşterilerinizi hem de ön muhasebe işlemlerinizi kolayca takip edebilmenin rahatlığını tüm salon yöneticilerine yaşatıyor.

Devamını Oku

Sık Sorulan Sorular

Güzellik Merkezi Yazılımı ücretsiz mi?

Güzellik merkezi yazılımını ücretsiz üyelik oluşturup tüm özeliklerle 7 gün boyunca kullanabilirsiniz. Aylık veya yıllık satın alabileceğiniz Gold (99TL/Ay) veya Platinium (149/Ay) paketlerimizle kullanmaya devam edersiniz. Müşterileriniz ise tamamen ücretsiz olarak sadece 30 saniyede salonunuzdan online randevu alabilecek.

Güzellik Merkezi randevu sistemi nasıl çalışıyor?

 1. Müşteriniz öncelikle randevu sayfanızdan randevusunu alır.
 2. Size bilgilendirme mesajı gider ve siz panel üzerinden randevuyu onaylar veya reddedersiniz.
 3. Müşterinize randevunuz salon tarafından onaylanmıştır mesajı gider.
 4. Sistem tarafından otomatik olarak randevudan 3 saat öncesinde hatırlatma mesajı gider. Bu sayede randevu unutulmamış ve zamanında gelmeleri için randevu hatırlatması yapılmış olur.

Kuaför Randevu App Mevcut mu?

Evet, kuaför randevu uygulamamız üzerinden tüm randevu ve adisyon yönetimi işlemlerinizi kolayca geçekleştirin. Mobil uygulamamızı PlayStore, AppStore ve AppGallery üzerinden ücretsiz indirin. Salonunuz artık cebinizde.

Kuaför Adisyon Programı Ücretsiz mi?

Oluşturacağınız ücretsiz hesap ile 7 gün boyunca ücretsiz olarak tüm özellikler ile birlikte Adisyon ve Muhasebe işlemlerinizi yapın. 7 gün sonrasında 149TL aylık ücret ile adisyon sistemini de içeren Platinyum Paket ile birlikte kullanmaya devam edebilirsiniz.

Güzellik Salonu müşteri takip programı nedir?

Güzellik salon müşterilerinizin yaş, cinsiyet ve çalışma durumu bazlı kategorilendirin, istediğiniz kitleye anında mesaj yollayın. Risk listesi ile kayıp müşterilerinizi tespit edip kampanyalarla tekrar kazandırın. Daha bir çok avantaj ile ileri seviye müşteri takibi uygulaması.

Aklınızda Soru Kalmasın

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
Fiyat Al Ara