Berber randevu sistemi kullanıcısı adam poz veriyor.

Berber Randevu Sistemi

Online Berber Randevu Programı

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Berber Randevu Uygulaması

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Berber Salonu programı ile istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturma, müşterilerinize 7/24 online randevu alma imkanı. Mobil uygulama / sistem üzerinden randevu yönetimi.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücretsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Berber Salonunuz İçin Eksiksiz Bir Yazılım

Berber randevu alma Salon Randevu'nun mobil mockupları.

Salonunuz İçin En İyisi

Berber randevu takip uygulaması sunan Salon Randevu yazılımı, oluşturulan randevular arasında bir aksaklık yaşanmasının önüne geçerek işletme profesyonelliğinizin artmasına katkı sağlar. Düzenli berber randevu sistemi, işletmenize ait tüm gelir – gider hesaplarını kontrol olanağı, personellerinize ait günlük çalışma programı ve performans değerlendirmeleri yapabilmeyi, müşterilerinize özel randevu hatırlatıcı SMS gönderimi gibi gerekli olan birçok takip işlemini tek bir platform üzerinden gerçekleştirerek size zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Müşterilerinize her daim online randevu alabilme imkanı tanıyarak, berber randevu programınızı saat sınırlaması olmadan kullanabilirsiniz. Müşterileriniz istediği gün ve saate randevu oluşturarak müşteri memnuniyetinizin artmasına destek olabilir, yaşanabilecek müşteri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Berber randevu programı kullanıcısı adam telefonuna bakıyor.
Berber randevu uygulaması kullanıcısı berber müşterisininin saçını kesiyor.

Çalışanlarınızın Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu iş birliği ile yalnızca düzenli bir berber randevu programı oluşturmakla kalmaz; işletme içerisinde çalışan tüm personelinize de düzenli bir çalışma programı sunabilirsiniz. Personeliniz günlük satışlarını sistem üzerinden kaydedebilir, yapmış olduğu satışları takip ederek kişiye özel prim bilgileriyle prim işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

İşletmeleri için en iyisini tercih eden müşterilerimizden bazıları

 • Senelerdir salon işletiyoruz bu zamana kadar birçok randevu şirketiyle görüştük hiçbir firma bize güven veremedi ikna edemedi fakat Salon Randevu sistemi temsilcisi Tuğçe Hanım sayesinde bir adım attık iyi ki de salon randevu sistemine geçtik. Aşırı iş yükümüz hafifledi aşırı rahatladık resmen günlük 2 saat karımız oldu tavsiye ediyoruz Salon Randevu ile tanışın.

  Çınar Bey
 • Mükemmel bir program uygulama çok başarılı. Randevu için, müşteri kayıt için, muhasebe ve geniş özellikleri ile bütünlük halinde çalışıyor, olmazsa olmaz diyor kesinlikle tavsiye ediyorum

  Uğur Bey
 • Berber salon işletmecisi olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Randevularımı düzenli tutmanın yanında adisyon sistemi ve stok yönetimi kısmı işlemlerimi çok kolaylaştırdı. Emeği geçen herkese teşekkürler.

  Görkem Bey

Aklınızda Soru Kalmasın

Online Berber Salonu Programı nedir?

Berber salonu yönetim yazılımı, Vatan Soft olarak 11 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Berber salonu randevu sistemi olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360 derece Berber salonu otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Berber salonu Randevu Defteri artık Tarih Oldu. Berber salonu randevu programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Salonlar müşterilerini kolayca takip edecekler.

Size hem işletmenizin, hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak berber salonu yazılımı sunuyoruz.

Çalışanlarım da Berber salonu yönetim sistemini kullanabilir mi?

Çalışanlarınız da Berber salonu yönetim sistemine dahil olabilir. Berber salonu uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilir.

Çalışanlarınız berber salonu sistemini indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapabilir.

Ayrıca İşlem ve ürün satışı sonrası primler Berber Salonu Randevu Uygulamasılya otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara