Online randevu kullanıcı, uzun tırnaklı kadın poz veriyor.

Makyaj ve Tırnak Stüdyoları

Makyaj ve Tırnak Stüdyoları İçin Online Randevu Sistemi

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Makyaj ve Tırnak Stüdyosu Müşteri Takip Programı

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Makyaj ve Tırnak Stüdyosu programı ile istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturma, müşterilerinize 7/24 online randevu alma imkanı. Mobil uygulama / sistem üzerinden randevu yönetimi.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücretsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Makyaj ve Tırnak Stüdyoları İçin Eksiksiz Bir Yazılım

Online randevu sistemi Salon Randevu'nun mobil mockup'ı.

Salonunuz İçin En İyisi

Salonunuza ait mutlu müşteri sayısını arttırabilmek için Salon Randevu sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına özel olarak tasarlandı. Müşterilerinize ait randevu oluşturmanın ve takip etmenin yanında birçok özelliği içinde barındıran Salon Randevu; işletmenize ait tüm gelir – gider hesaplarının kontrolü, personelinize ait günlük çalışma programı, müşterilerinize özel randevu hatırlatıcı SMS gönderimi gibi gerekli olan birçok takip işlemini tek platformdan sizler adına gerçekleştirerek zaman tasarrufu sağlar.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Salon randevu sayesinde müşterilerinize 7/24 online randevu alabilme imkânı sunabilir, mesai saatleri içerisinde olmasanız bile randevuyu onaylayarak müşteri kayıplarının önüne geçebilirsiniz. Randevu onayı müşterinize SMS ile bilgilendirilir, oluşturulan günde ve saatte müşterinizi karşılamak ise size kalır.

Bakımlı tırnakları olan ücretsiz randevu programı kullanıcısı kadın telefonunu kullanıyor.
Tırnak stüdyosu online randevu programı kullanıcısı tırnak sanatçısı müşterisine manikür yapıyor.

Çalışanlarınızın Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu; sadece işletme sahibine profesyonel ve erişilebilir bir hizmet sunmakla kalmaz, çalışan profili ekleme imkânıyla işletmeye ait tüm çalışanlara da profesyonel hizmeti sunar. İşletme personelleriniz; Salon Randevu uygulamasıyla, günlük çalışma programlarını takip edebilir, mevcut güncellemeleri gerçekleştirerek randevular arası bir aksaklık yaşanmasının önüne geçerek işletme profesyonelliğinizin artmasına katkı sağlar.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

 • Bu tarz programlarda temsilci çok önemli Gülşah Hanım’a emeklerinden öz verilerinden dolayı kurulum eğitiminde desteğini ve nezaketini esirgemediği için çok teşekkür ederim çok başarılı bir temsilci.

  Ebru Hanım
 • İlgili bir ekip her aramamla anında sorularıma yanıt alıyorum o kadar firma arasından sizi tercih ettiğim için çok memnunum beni hiç yanıltmadınız

  Ester Hanım
 • Yükleme yaptığım onca randevu arasında en iyisi salon randevu ve tek tek anlatıyorlar sistemi çok da detaylı bir sistem. Ben çok memnunum müşteri yetkilisi Gülşah Hanım’a da çok teşekkür ederim düşünmeden yükleyin

  Adem Bey

Aklınızda Soru Kalmasın

Online Tırnak ve Makyaj Stüdyosu Programı nedir?

Tırnak ve Makyaj Stüdyosu yönetim yazılımı, Vatan Soft olarak 11 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Tırnak ve Makyaj Stüdyosu randevu sistemi olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360 derece Tırnak ve Makyaj Stüdyosu otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tırnak ve Makyaj Stüdyosu randevu defteri artık tarih oldu. Tırnak ve Makyaj Stüdyosu Randevu Programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Müşterilerini kolayca takip edecekler.

Size hem işletmenizin, hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak Tırnak ve Makyaj Stüdyosu yazılımı sunuyoruz.

Çalışanlarım da Tırnak ve Makyaj Stüdyosu Yönetim Sistemini kullanabilir mi?

Çalışanlarınız da Tırnak ve Makyaj Stüdyosu Yönetim Sistemine dahil oluyor. Tırnak ve Makyaj Stüdyosu uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilecek.

Çalışanlarınız Tırnak ve Makyaj Stüdyosu Sistemini indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapsın.

Ayrıca İşlem ve ürün satışı sonrası primler Tırnak ve Makyaj Stüdyosu Uygulamasılya otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara