Randevu takip programı kullanıcısı kadın yan profilden poz veriyor.

Kaş ve Kirpik Merkezleri

Kaş ve Kirpik Merkezleri İçin Müşteri Takip Programı

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Kaş ve Kirpik Merkezi Randevu Programı

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Kaş ve kirpik merkezi programı ile istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturma, müşterilerinize 7/24 online randevu alma imkanı. Mobil uygulama / sistem üzerinden randevu yönetimi.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücretsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Kaş ve Kirpik Merkezleri İçin Eksiksiz Bir Yazılım

Online randevu uygulaması Salon Randevu'nun mobil mockup'ı.

Salonunuz İçin En İyisi

Özel olarak tasarlanmış içeriği sayesinde Salon Randevu, işletme sahipleri adına daha doğru ve düzenli bir randevu takip programı oluşturuyor. Randevu sürecini etkin yönetebilmenin yanında ek olarak tüm gelir – gider hesaplarını, personellerin günlük çalışma programı ve performans değerlendirmelerini, müşterilerinize özel randevu hatırlatıcı SMS gönderimi gibi birçok takip işlemini tek bir platform üzerinden takip edebilme imkânı sunuyor.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Salon Randevu sayesinde müşterilerinize sunacağınız 7/24 online randevu alabilme imkânı ile müşteri memnuniyetinin yanında mevcut müşteri sayınızın da artmasını sağlayabilirsiniz. Her an randevu onaylayabilir, randevu onay SMS’i göndererek müşterilerinizle her daim iletişimde kalabilirsiniz.

Kadın, telefonunda randevu takip uygulaması kullanıyor.
Online müşteri takip programı kullanıcısı güzellik uzmanı müşterisine ipek kirpik yapıyor.

Çalışanlarınızın Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu sadece işletme sahibine değil, işletme içerisinde çalışan tüm personele de erişilebilir bir panel olanağı sağlar. Tüm personelinize düzenli bir randevu programı sunarak; mevcut güncellemeleri gerçekleştirebilmeyi, stok takibi yapabilmeyi ve prim miktarlarını sisteme yükleyerek bireysel bir çalışma programı oluşturmalarına da yardımcı olur.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

 • Sabırlı, azimli, çözüm odaklı Salon Randevu ailesine ve özellikle işletmemize özel olarak atanan müşteri danışmanımız Gülşah Hanım’a sonsuz teşekkür ederiz. Bildirimlerimize yaptığınız hızlı dönüş harika.

  Özge Hanım Prodermo Güzellik ve Estetik Merkezi
 • Bu kadar uygun fiyata bu kadar mükemmel bir hizmetle tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. İlginiz için teşekkürler Salon Randevu ailesi

  Çağrı Bey
 • Tüm işlemlerimi kolaylaştırdınız, iş yeri sahibi olarak tüm işlemler için inanın kafam artık daha rahat çünkü randevular nasıldı, adisyon tutarı neydi, günlük kazanç ne kadardı gibi tüm sorularımı Salon Randevu anında yanıtlıyor. İyi ki tanışmışız, herkese teşekkür ediyorum emeklerinden dolayı

  Muazzez Hanım

Aklınızda Soru Kalmasın

Online Kaş ve Kirpik Merkezi Programı nedir?

Kaş ve Kirpik Merkezi yönetim yazılımı, Vatan Soft olarak 11 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Kaş ve Kirpik Merkezi randevu sistemi olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360 derece Kaş ve Kirpik Merkezi otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kaş ve Kirpik Merkezi Randevu Defteri artık tarih oldu. Kaş ve Kirpik merkezi randevu programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Müşterilerini kolayca takip edecekler.

Size hem işletmenizin, hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak Kaş ve Kirpik Merkezi yazılımı sunuyoruz.

Çalışanlarım da Kaş ve Kirpik Merkezi Yönetim Sistemini kullanabilir mi?

Çalışanlarınız da Kaş ve Kirpik merkezi yönetim sistemine dahil oluyor. Kaş ve Kirpik Merkezi uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilecek.

Çalışanlarınız Kaş ve Kirpik merkezi sistemini indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapsın.

Ayrıca İşlem ve ürün satışı sonrası primler Kaş ve Kirpik Merkezi uygulamasıyla otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara