Sık Sorulan Sorular

Detaylı bilgi için canlı desteğimizle iletişime geçebelirsiniz.

Salon Randevu nedir?

Salon Randevu internet bağlantısı olan her cihazdan işletmenize ulaşabildiğiniz; randevu takibi, müşteri detayı, kasa detayı, personel raporları gibi birçok detaylı işlemi tek bir tuş ile yönetebileceğiniz randevu uygulamasıdır.

Personellerim de bu sisteme girebilir mi?

Personellerinize açtığımız özel panelden kendilerine ait kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapabilirler.

Müşterilerim online randevu alabilir mi?

Size hediye ettiğimiz işletme linki sayesinde müşterileriniz 7/24 sizden randevu talep edebilir. Randevusunu onaylamak ya da iptal etmek ise size kalmıştır. Randevu talep eden kişinin sizden kaç randevu alıp kaçına gelip-gelmediği istatistiksel olarak sizinle paylaşılır. Buna bağlı olarak randevu tanımlaması yapabilirsiniz.

Tek bir program üzerinden iki şubemi de aynı anda takip edebilir miyim?

Salon Randevu’da bulunan çoklu şube özelliği ile aynı anda tüm şubelerinize erişim sağlayabilirsiniz.

Müşterilerim online randevu oluşturma işlemini nasıl gerçekleştirecek?

  1. Müşteriniz öncelikle randevu sayfanızdan randevusunu alır.
  2. Size bilgilendirme mesajı gider ve siz panel üzerinden randevuyu onaylar veya reddedersiniz.
  3. Müşterinize randevunuz salon tarafından onaylanmıştır mesajı gider.
  4. Sistem tarafından otomatik olarak randevudan 3 saat öncesinde hatırlatma mesajı gider. Bu sayede randevu unutulmamış ve zamanında gelmeleri için randevu hatırlatması yapılmış olur.

İşletmemde seanslı işlem yapıyorum. Bunları takip edebilir miyim?

Paket Yönetimi sayesinde istediğiniz paketi oluşturup seans ve ödeme takibini tek ekrandan yapabilirsiniz.

Muhasebe yönetimi içeriği neleri kapsamaktadır?

Muhasebe yönetimi ile; müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi ve ürün ciro takibi bilgilerini anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Gelişmiş raporlama seçenekleri ile işletmenizin istediğiniz tarih aralığında büyüme oranlarını görüntüleyebilirsiniz.

Adisyon içeriğine birden fazla hizmet eklenmesi yapabilir miyim?

Evet, adisyon bilgisini düzenlerken yapmış olduğunuz her hizmeti ve yapmış olduğunuz ürün bilgilerini ekleyerek toplam tutarı hesaplayabilirsiniz.

Sistem çalışanlarımın hak ettiği primleri hesaplayabilir mi?

Salon Randevu'da hizmete göre yüzdelik prim ve sabit prim seçenekleri bulunmaktadır. Yapacağınız seçime göre sistem, prim hesaplamalarını otomatik yapar.

Müşterilerime ait tüm bilgileri tek tek giriş yapmama gerek var mı?

Müşterileri bilgilerinizi manuel olarak tek tek kaydetmeniz gerekmez. Mobil uygulama ile rehberinize ekli olan herkesi ya da seçeceğiniz kişileri saniyeler içerisinde müşteri listesine ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak; excel listesi olarakta müşterilerinizin bilgilerini hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz.

İşlem sürelerim birbirinden farklı. Her müşteri için saat aralığı mı belirleyeceğim?

Salon Randevu programı üzerinden öncelikle kısa bir kurulum yapmanız gerekir. Tek seferlik tüm işlemlerinizi işlem süresi ve ücret bilgisiyle birlikte eklersiniz. Daha sonra randevu oluşturduğunuzda program saat aralığını kendisi belirler.

Program üzerinden mesaj atabilir miyim?

İster SalonRandevu isterseniz de kendi işletme isminiz ile mesaj gönderimi yapabilirsiniz. Personellerinize ve müşteriye gitmesini istediğiniz otomatik mesajları düzenleyebilirsiniz. Filtreli sms gönderim özelliği ile kişileri filtreleyerek seçebilir; ister belli bir yaş grubuna isterseniz de bir hizmeti daha önce almış kişilere ya da belli bir çalışan grubuna özel kampanya mesajları atabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizin doğum tarihlerini kaydedip kişilere otomatik kutlama mesajı göndererek müşterilerinizle bağınızı güçlendirebilirsiniz.

Ürün satışı yaptığımda elimdeki stok programda güncellenir mi?

İşletmenizde sattığınız ürünleri adisyon üzerinden ürün satışı olarak ekleyerek stok takibini sağlayabilirsiniz. Primli satışlarınızın personel primine otomatik olarak eklenmesini de sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimle ilgili unutmak istemediğim ve not almak istediğim detaylar var. Bu detayı programa ekleyebilir miyim?

Salon Randevu’da oluşturulan müşteri kartlarında müşteriye ait tüm bilgileri ekleyebilir, kişiyle ilgili hatırlamak istediklerinizi not olarak ekleyebilirsiniz. Ayrıca müşteri kartlarında müşterinizin daha önce almış olduğu hizmetleri görmeniz de mümkün.

Personellerim kasa bilgilerimi görür mü?

Sistemde personel eklerken vereceğiniz yetkiye göre kısıtlamalar yapılır. Çalışan olarak eklediğiniz personeliniz ile gelir-gider-alacak işlemleriniz, prim ödemeleriniz, işletme istatistikleriniz gibi işletmeye özel bilgiler paylaşılmaz.

Müşterinin ne kadar ödemesi gerektiğini sistem mi hesaplıyor?

Yapılan her işlemi adisyona ekleyebilir, toplam ücreti görebilirsiniz. İsterseniz indirim uygula butonu ile müşterilerinize özel indirimler uygulayabilirsiniz.

Bilgisayarım yanımda olmasa bile telefon üzerinden tüm bilgilerime erişebilir miyim?

Evet, kuaför randevu uygulamamız üzerinden tüm randevu bilgileri ve işletmenize ait geri kalan tüm bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Mobil uygulamamızı PlayStore, AppStore ve AppGallery üzerinden ücretsiz indirerek salonunuzu cebinize taşıyabilirsiniz.

İşletmem bir yıl içinde büyümüş mü diye kontrol edebilir miyim?

Salon Randevu programında gelişmiş bir raporlama özelliği bulunmaktadır. İstediğiniz tarih aralığını filtreleyerek işletmenizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İşletmenizde kaç randevu alınmış, kaç hizmet verilmiş, personel kaç kez işleme girmiş, kaç ürün satılmış, ne kadar ciro elde edilmiş gibi birçok farklı soruya cevap bulabilirsiniz.

Programa yüksek ücretler ödeyecek miyim? / Program ücretli mi?

Salon Randevu’da aylık ya da yıllık lisans alımı yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz pakete göre fiyatlar değişmektedir. Standart paket aylık 99 TL; Premium paket ise aylık 149 TL’dir.

Paket içerikleri neleri kapsamaktadır?

Salon Randevu’da iki farklı paket seçeneği vardır: Standart paket ile randevularınızı kolayca oluşturup takibini sağlayabilir, müşteri detaylarına ulaşabilirsiniz. Premium pakette ise standart paket özelliklerine ek olarak kasa takibini sağlayabilir, seanslı işlemlerinizin kaydını tutabilir, stoklarınızı takip edebilir, gelişmiş raporlama özelliği ile salonunuzun istatistiklerini görebilirsiniz. Ayrıca tüm şubelerinize tek ekrandan ulaşabilirsiniz.

Her iki pakette de sms alımı yaparak otomatik randevu hatırlatmaları, memnuniyet anketi, kampanya mesajları atabilirsiniz.

Mesaj göndermek ücretli mi?

Salon Randevu programında sms paketlerini ayrıca alırsınız. Sms ücretleri ise 100 sms 7 TL, 500 sms 20 TL, 1.000 sms 35 TL, 10.000 sms 199 TL gibi oldukça cüzidir. Ayrıca sms’lerin kullanım ömrü yoktur. Bitene kadar sonraki aylara devretmeye devam eder.

Aklınızda Soru Kalmasın

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara