Bloglar

Müşteri Randevu Sistemi

Müşteri randevu sistemi SalonRandevu ile kuaför ve güzellik merkezleri için kolay müşteri takip ve randevu yönetimi sunuyoruz. Online müşteri takibi be randevu sistemi bir arada. Ücretsiz kullanmaya başlayın

Devamını Oku

Salonunuz İçin Bir Web Sitesi Oluşturma

Salonunuz için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz! Salonunuz için profesyonel bir web sitesine sahip olmak sadece daha fazla müşteri çekmekle kalmayacak, aynı zamanda sağladığınız tüm hizmetleri listeleyecek, stilist kadro

Devamını Oku

Güzellik Merkezi Programı İle Muhasebe Yönetimi

Güzellik merkezi programları içerisinde bulunan özellikler sayesinde hem müşterilerinizi hem de ön muhasebe işlemlerinizi kolayca takip edebilmenin rahatlığını tüm salon yöneticilerine yaşatıyor.

Devamını Oku

BİR GÜZELLİK MERKEZİ İÇİN ONLİNE RANDEVU SİSTEMİ KURMAK

Online randevu sistemi, günümüzün getirileriyle doğru orantıda ilerleyen ve işletme sahipleriyle birlikte müşterilerine de büyük kolaylıklar sunan yazılımsal bir araçtır.

Devamını Oku

ONLİNE RANDEVU PROGRAMI İLE MÜŞTERİ KİTLENİZİ ARTIRIN

Online randevu programı sayesinde salonunuzun müşteri kitlesini artırmak artık çok kolay!

Devamını Oku

Kuaför Randevu Uygulaması ile Müşteri Takibi

Kuaför randevu uygulaması sayesinde işletme içerisinde yükünüzü hafifletmek bir yana içerisinde bulunan ek birçok özelliği sayesinde müşterilerinizin takibini yaparak kişiselleştirilmiş hizmet sunmak da pek tabii mümkün.

Devamını Oku
Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara