Tattoo ve pirecing randevu programı kullanıcısı dövmeli kaadın poz veriyor.

Tattoo ve Piercing Stüdyoları

Tattoo ve Piercing Stüdyoları İçin Online Randevu Yazılımı

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Tattoo ve Piercing Randevu Programı

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Tattoo ve Piercing programı ile istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturma, müşterilerinize 7/24 online randevu alma imkanı. Mobil uygulama / sistem üzerinden randevu yönetimi.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücretsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Tattoo ve Piercing Stüdyoları İçin Eksiksiz Bir Yazılım

Tattoo Salonu randevu ve müşteri takip programı Salon Randevu APP mobil ve web arayüz sistemi

Salonunuz İçin En İyisi

İşletme sahipleri için özel olarak tasarlanmış içeriği sayesinde Salon Randevu, müşterilerinizin randevularında herhangi bir aksaklık yaşanmadan düzenli bir randevu programı oluşturmanıza olanak sağlıyor. İşletmenize ait randevuların kolay takibinin yanında personellerin günlük çalışma programı ve performans değerlendirmelerini, tüm gelir – gider hesaplarını kontrol edebilmeyi, müşterilerinize özel randevu hatırlatıcı SMS gönderimi gibi gerekli olan birçok takip işlemini tek bir platform üzerinden takip edebilmenize olanak sağlıyor.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Salon Randevu sayesinde; randevu oluşturmak isteyen müşterilerinize online randevu imkanı sunabilir, mesai saatleri içerisinde olmasanız bile oluşturulan randevuları onaylayarak müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz randevulardan önce müşterilerinize hatırlatıcı SMS göndererek randevularını unutup gelmeyen müşterilerinizin önüne geçebilir, yaşanacak müşteri kayıplarını engelleyebilirsiniz.

Dövmeli kadın telefonunda en iyi randevu takip uygulaması Salon Randevu'yu kullanıyor.
Online müşteri takip programı kullanıcısı dövme sanatçısı müşterisine dövme yapıyor.

Çalışanlarınızın Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu ikili bir sistemdir ve işletme sahibi tarafından alt kullanıcı bilgisi ekleyerek personellerinizin yetki kısıtlamalarını düzenleyebilirsiniz. Bu sayede işletmenizde çalışan tüm personelinize düzenli bir randevu sistemi sunabilir, yaşanan güncellemeleri sisteme eklemelerine izin vererek her an güncel randevu bilgisi elde edebilirsiniz.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

 • Gülşah Hanım inşallah daimi kalıcı olur burada. Çok memnunum. Aileden biri gibi. İş hayatımızda Salon Randevu’ da Gülşah Hanım’da çok büyük bir yer kaplıyor. İyi ki varsınız.

  Ferhat Bey
 • Çok uzun bir süredir Salon Randevu ile çalışıyoruz ve aradığım her şey bu programda diyebilirim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

  Esra Hanım
 • Uygulamanın iç yüzü gerçekten kolay ve kullanışlı. Randevuları düzenle takip edebilmenin yanında daha bir sürü hizmeti var. Ayrıca ücretsiz mobil uygulama desteği de kullanıcılara çok güzel bir jest olmuş.

  Derya Hanım

Aklınızda Soru Kalmasın

Online Piercing & Tattoo Salonlari Programı nedir?

Piercing & Tattoo Salonu yönetim yazılımı, Vatan Soft olarak 11 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Piercing & Tattoo salonu randevu sistemi olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360 derece Piercing & Tattoo salonu otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Piercing & Tattoo Salonu randevu defteri artık tarih oldu. Piercing & Tattoo Salonu randevu programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Müşterilerini kolayca takip edecekler.

Size hem işletmenizin, hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak Piercing & Tattoo salonu yazılımı sunuyoruz.

Çalışanlarım da Piercing & Tattoo Salonu Yönetim Sistemini kullanabilir mi?

Çalışanlarınız da Piercing & Tattoo salonu yönetim sistemine dahil oluyor. Piercing & Tattoo salonu uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilecek.

Çalışanlarınız Piercing & Tattoo Salonu Sistemini indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapsın.

Ayrıca İşlem ve ürün satışı sonrası primler Piercing & Tattoo Salonu Uygulamasıyla otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara