Kuaför programı ücretsiz

Kuaför Programı

Kuaför Randevu ve Müşteri Takip Sistemi

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Kuaför Randevu ve Müşteri Takip Programı

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Kuaför salonu programı ile istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturma, müşterilerinize 7/24 online randevu alma imkanı. Mobil uygulama / sistem üzerinden randevu yönetimi.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücretsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Kuaförler İçin Full Özellikli Bir Yazılım

Kuaför Programı randevu ve müşteri takip programı Salon Randevu APP mobil ve web arayüz sistemi

Kuaför Salonunuz İçin En İyisi

Kuaförler için tasarlanmış olan Salon Randevu APP uygulaması; salon sahiplerine kuaför randevu programı sunarak oluşturulan randevuları daha düzenli takip etme imkânı sağlar. İstediğiniz her an salonunuza dair tüm gelir – gider hesaplarını, personelinizin günlük çalışma programını, müşterilerinize özel randevu hatırlatıcı SMS gönderimi gibi gerekli olan tüm işlemleri kuaför randevu uygulaması üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Kuaför salonundan hizmet alacak müşteri için en önemli unsurlardan biri, almak istediği randevuyu istediği saatte ve istediği personelden alabilmekten geçer. Salon Randevu uygulaması çift taraflı bir sistem olup; müşterilerinize uygulama üzerinden 7/24 online rezervasyon yapabilmee imkânı sunar ve size sadece randevuyu onaylamak kalır. Böylelikle olası müşteri kayıplarının da önüne geçmiş olursunuz.

Kuaför randevu takip programı müşterisi telefonuna bakıyor.
Kuaför randevu programı kullanan personel

Personelinizin Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu uygulaması, sadece işletme sahibinin değil işletme içerisinde çalışan tüm personelin de yararlanabileceği bir kuaför randevu takip programıdır. Personelinize günlük çalışma programı hakkında bilgi verir ve sizin verdiğiniz yetki doğrultusunda; personeliniz günlük programında güncellemeler yaparak, işletme içinde yaptığı satışları sistem üzerinden kaydetme ve elde ettiği primlerin sisteme yüklenmesine olanak sağlar.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

 • Güzellik sektöründe yaklaşık olarak 12 yıldır işletmeciyim. Birçok program kullandık ama içinde en başarılı Salon Randevu'nun taleplerimizi karşıladığını anladık. Ayrıca Meltem Hanım’a bıkmadan sorularımızı cevapladığı için çok teşekkür ederiz.

  Mehmut Bey Medlines Group
 • Mükemmel bir kuaför programı, uygulama çok başarılı. Randevu ve rezervasyon için, müşteri kayıt için, muhasebe ve geniş özellikleri ile bütünlük halinde çalışıyor, olmazsa olmaz diyor kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Uğur Hanım
 • Salon Randevu şimdiye kadar gördüğüm en iyi çalışan işletme ve uygulamalardan bir tanesi. İşinizi hafifletiyor. Kesinlikle siz sadece işinize odaklanıyorsunuz. Muhasebe, personel, SMS hizmetleri, müşteri bilgilendirme hepsi bir arada. Kolay kullanım paneli ile herkese tavsiye ederim. İşletmeler sakın kaçırmayın. Mutlaka uygulamayı indirin ve kullanın.

  Halim Bey

Aklınızda Soru Kalmasın

Kuaför Salonu Programı nedir?

Kuaför Salonu programı, Vatan Soft olarak 14 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz online çalışan bir Kuaför Randevu ve Müşteri takip yazılımı olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360° derece işlevselliğe sahip Kuaför otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kuaför Salonu Randevu Defteri artık tarih oldu. Kuaför Salonu randevu programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Müşterilerini kolayca takip edecekler

Size hem işletmenizin, hem personelinizin hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak kuaför salonu yazılımı sunuyoruz.

Personelim de benimle beraber aynı anda Kuaför Uygulamasını kullanabilir mi?

Personeliniz de kuaför salonu yönetim sistemine dahil oluyor. Kuaför salonu uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilecek.

Personeliniz kuaför uygulamasını indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapsın.

Ayrıca İşlem ve ürün satışı sonrası primler Kuaför Randevu Uygulamasılya otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara