Güzellik salonu programı kullanıcısı kadın poz veriyor.

Güzellik Merkezi Programı

Güzellik ve Estetik Merkezi Randevu Takip ve Salon Yönetim Yazılımı

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Güzellik Merkezi Programı

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Güzellik merkezi randevu takip programı ile istediğiniz tarih ve saatte randevu oluşturabilir, mobil uygulama veya işletme paneli üzerinden gelen randevuları onaylayarsınız.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücrestsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Güzellik ve Estetik Merkezleri İçin EN GELİŞMİŞ Yazılım

Güzellik merkezi yazılımı Salon Randevu'nun mobil ve web panel mockupları.

Salonunuz İçin En İyisi

Güzellik ve estetik merkezlerinin birincil amaçları arasında mevcut müşterilerini olabildiğince iyi ağırlayarak mutlu müşteri sayısını arttırmak sayılabilir. Salon Randevu uygulaması sayesinde, tüm müşterilerinizin randevularını daha düzenli ve doğru bir şekilde takip etmekle beraber; tüm gelir – gider hesaplarını, personellerin günlük çalışma programı ve performans değerlendirmeleri, müşterilerinize özel randevu hatırlatıcı SMS gönderimi gibi bir güzellik merkezi randevu programı nda olması gereken birçok takip işlemini tek bir platform üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Salon Randevu çift taraflı bir güzellik merkezi randevu yazılımı olduğundan, müşterilerinize istediği her an sistem üzerinden online randevu alma hakkı sunabilirsiniz. Bu sayede işletmenizin mesai saatleri dışında olsanız bile; gelen güzellik merkezi randevularınızı onaylayarak olası müşteri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Kadın cep telefonunda güzellik merkezi randevu sistemi Salon Randevu'yu kullanıyor.
Güzellik merkezi yazılımı kullanıcısı güzellik uzmanı müşterisine yüz maskesi uyguluyor.

Çalışanlarınızın Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu sadece işletme sahiplerine profesyonel ve erişilebilir bir panel sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işletme içerisinde çalışan birden fazla kişiye de aynı hizmeti sunmanızı sağlar. Tüm çalışanlar, verdiğiniz yetki doğrultusunda günlük randevularını düzenleyebilir, sistem üzerinden ürün satışı yapabilir, adisyon sonrası primleri de otomatik hesaplanır.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

 • 6 aya yakındır işletmemizde salon randevu uygulamasını kullanıyoruz. Çalışanlar ilgili müşterilerimizde çok memnun randevu hatırlatması, ciro takibi, müşteri bilgilendirmesi harika işinize kurumsallık katmak isterseniz Salon Randevu derim.

  Rıdvan Bey
 • Programı güzellik salonumuzda kullanmaya başladık, mobil uygulaması tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyor ve cepten her şeyi yönetebilmek gayet büyük kolaylık özelliğe işletme sahipleri için. Kısacası tavsiye ederim.

  İbrahim Bey
 • Çok kullanışlı ve güzel bir uygulama, işimizi büyük ölçüde kolaylaştırdı ve profesyonelleştirdi. Javiny Beauty olarak Teşekkür ederiz.

  Tuğçe Gülcihan Hanım Javiny Beauty

Aklınızda Soru Kalmasın

Online Güzellik Salonu Programı nedir?

Güzellik Salonu yönetim yazılımı, Vatan Soft olarak 11 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz güzellik salonu randevu sistemi olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360 derece güzellik merkezi otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Güzellik Salonu Randevu Defteri artık tarih oldu. Güzellik merkezi randevu programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Müşterilerini kolayca takip edecekler.

Size hem işletmenizin, hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak güzellik salonu yazılımı sunuyoruz.

Çalışanlarım da Güzellik Merkezi Yönetim Sistemini kullanabilir mi?

Çalışanlarınız da güzellik merkezi yönetim sistemine dahil oluyor. Güzellik salonu uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilecek.

Çalışanlarınız güzellik merkezi sistemini indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapsın.

Ayrıca İşlem ve ürün satışı sonrası primler Güzellik Merkezi uygulamasılya otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
Fiyat Al Ara