Solaryum merkezi randevu takip programı kullanıcısı esmer kadın poz veriyor.

Solaryum Merkezleri

Solaryum Merkezleri İçin Müşteri Takip Sistemi

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Solaryum Merkezi Randevu Takip Programı

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Solaryum Merkezi programı ile istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturma, müşterilerinize 7/24 online randevu alma imkanı. Mobil uygulama / sistem üzerinden randevu yönetimi.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücretsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Solaryum Merkeziniz İçin Eksiksiz Bir Yazılım

Online randevu uygulaması Salon Randevu'nun mobil mockup'ı.

Salonunuz İçin En İyisi

Mevcut müşteri programınızı geleneksel yöntemlerle takip etmek yerine, dijitalleşen dünyayla beraber daha düzenli ve doğru bir şekilde takip etmenin yolu Salon Randevu’dan geçmektedir. Salon Randevu uygulamasıyla birlikte düzenli solaryum merkezi randevu takip programı oluşturabilirsiniz. Ek olarak, tüm gelir – gider işlemlerinizi, personelinize ait günlük çalışma programlarını ve müşterilerinize hatırlatıcı SMS gönderimi gibi birçok özelliği tek bir panel üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Çift taraflı oluşturulmuş olan Salon Randevu uygulamasıyla birlikte, tüm müşterilerinize 7/24 online randevu alabilme imkanı sunarak mevcut müşteri sayınızı arttırabilir ve müşteri kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Solaryum merkezi randevu takip programı Salon Randevu kullanıcısı kadın solaryum kabinine giriyor.
Randevu takvimi ve randevu detayını gösteren Salon Randevu web panel ekran görüntüsü.

Çalışanlarınızın Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu uygulamasıyla beraber işletme içerisinde çalışan tüm personelinizin günlük çalışma programını tek bir panel üzerinden takip edebilirsiniz. Personeliniz, satmış olduğu ürünleri sisteme kaydederek prim ücretlerini de ayarlayabilirler.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

 • Nazmiye hanımdan çok memnun kaldım hatta ısrarcı bir tavır sergilemeyip geniş olarak aydınlattığınız için uygulamayı kullanmaya karar verdim. Çok profesyonel bir sistem iletişim çok iyi destek olmak için ellerinden gelen her türlü yardımı sağlıyorlar teşekkür ederim.

  Serhat Bey
 • Randevu takibinde çok başarılı bir uygulama. Teşekkürler.

  Hafize Hanım
 • Bana salon randevu uygulaması için yardımcı olan Gülşah Hanım gayet yardımsever ve kibar birisi. Aldığım hizmetten ve uygulamanın getirdiği kolaylıktan çok memnunum. Tavsiye ederim.

  Emre Bey

Aklınızda Soru Kalmasın

Online Solaryum Merkezi Programı nedir?

Solaryum Merkezi yönetim yazılımı, Vatan Soft olarak 11 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Solaryum Merkezi randevu sistemi olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360 derece solaryum merkezi otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Solaryum merkezi randevu defteri artık tarih oldu. Solaryum Merkezi Randevu Programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Müşterilerini kolayca takip edecekler.

Size hem işletmenizin, hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak Solaryum Merkezi yazılımı sunuyoruz.

Çalışanlarım da Solaryum Merkezi Yönetim Sistemini kullanabilir mi?

Çalışanlarınız da Solaryum Merkezi Yönetim Sistemine dahil oluyor. Solaryum Merkezi uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilecek.

Çalışanlarınız Solaryum Merkezi Sistemini indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapsın.

Ayrıca İşlem ve ürün satışı sonrası primler Solaryum Merkezi Uygulamasılya otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara