Pembe lotus çiçeği.

Masaj ve Spa Salonları

Masaj ve Spa Salonları İçin Müşteri Takip Programı

HEMEN ÜCRETSİZ DENE!

En İyi Spa ve Masaj Salonu Randevu Programı

 • Randevu Takip ve Yönetimi

  Spa ve masaj salonu programı ile istediğiniz tarih ve saate randevu oluşturma, müşterilerinize 7/24 online randevu alma imkanı. Mobil uygulama / sistem üzerinden randevu yönetimi.

 • Online Adisyon Yönetimi

  Hizmetler, seanslı paketler ve ürün satışı için sunduğumuz en iyi adisyon programı ile hem yönetici hem de çalışan adisyon takibi yapsın. Muhasebe ve prim hesabı şaşmaz.

 • Muhasebe Yönetimi

  En kullanışlı ve gelişmiş raporlama seçenekleri ile müşteri borç durumları, çalışan prim birikimleri, kasa takibi, ürün ciro takibini anlık takip edin. 7/24 kontrol sizde olsun.

 • Şube Yönetimi

  Salon Randevu platformu dilediğiniz kadar alt şube eklemenizi destekleyen bir yazılımdır. İşletmenize ait tüm şubeleri tek bir platform üzerinden rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Paket Yönetimi

  Seans gerektiren hizmetlerinizde kullanabileceğiniz paket yönetimi bölümü sayesinde, seanslı işlemlerinizi düzenli bir program içerisinde tutabilirsiniz.

 • SMS Yönetimi

  Kişiye özel veya toplu olarak; duyuru, randevu hatırlatma, kampanya detayları gibi bilgileri müşterinize iletebilirsiniz.

 • Hizmet Yönetimi

  Salonunuzun sunduğu hizmetleri kayıt edebilir, çalışanlarınızın bu hizmetten ne kadar prim kazanacağınızı belirleyebilirsiniz.

 • Çalışan Yönetimi

  Dilediğiniz kadar çalışan ekleyebilirsiniz. Çalışanlarınızın ünvanını belirleyebilir, sabit prim yüzdesi tanımlayabilir, sunduğu hizmetleri ve iletişim bilgilerini düzenleyebilirsiniz.

 • Stok Yönetimi

  Ürünlerinizi kaydederek fiyatını ve stok adedini yükleyebilirsiniz. Stok adedi ise satış esnasında otomatik olarak düşer. Ürünlerinizi listeleyebilir, eklenmiş ürün üzerinde dilediğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.

 • Müşteri Yönetimi

  İşletmenize yeni müşteri ekleyebilir, bilgilerini muhafaza edebilirsiniz. Müşterinizin size borcu olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 • Profil Yönetimi

  Profile özel hizmet ekleyebilir, sabit prim tanımlayabilir, her profile farklı giriş bilgileri tanımlayabilirsiniz.

 • Gelişmiş Raporlama

  İşletme, hizmet, ürün, çalışan ve müşteri raporlarını ayrı ayrı görüntüleyebilir; gelir ve giderlerinizi otomatik olarak hesaplayabilirsiniz.

 • Yapılacaklar Listesi

  Günlük veya ileri tarihli görevler oluşturarak yapılması gereken işlerinizin unutulmasının önüne geçebilirsiniz.

 • Cüzdan İşlemleri

  SMS paketi ve SalonRandevu lisansını online olarak satın alabileceğiniz bölümdür.

 • İşletme Yönetimi

  İşletme adresi, telefon numarası, Google haritalar kaydı, instagram entegresi, çalışma saatleri, işletme galerisi ve alt şube ekleyeceğiniz alandır.

Mobil menüyü gösteren Salon Randevu mockup'ı.
Salon Management App logo, Booking Software for salons.

Fırsatı Kaçırmayın

Ücretsiz Üye Ol
+100 SMS hediye

Ayına Özel İlk 100 aboneye +100 SMS hediye

Salon Randevu'da ilk 100 yeni aboneye koşulsuz, şartsız tam 100 SMS bizden hediye! Hemen abone olun, hemen kazanın.

 • Firma adıyla SMS göndermek için aktivasyon gereklidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için, üyelik tarihinden itibaren 3 gün içerisinde paket satın almış olmanız gerekmektedir.
 • Kampanya 100 kişiyle sınırlıdır.
 • Hediye paketlerin kullanım süresi 1 yıldır.
 • SalonRandevu kampanyalarını durdurma hakkını saklı tutar.
 • SalonRandevu platformuna ücretsiz üye olduğunuzda gelen 100 SMS'e ek olarak +100 SMS kampanyasıdır.

Masaj ve Spa Salonları İçin Eksiksiz Bir Yazılım

Masaj ve SPA salonu randevu ve müşteri takip programı Salon Randevu APP mobil ve web arayüz sistemi.

Salonunuz İçin En İyisi

Düzenli masaj salonu randevu takibi sunan Salon Randevu yazılımı, tüm müşterilerinizin randevularını sistem üzerinden düzenli ve doğru tutabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıntılı gelir – gider hesaplarınızı, personelinizin günlük çalışma programını ve değerlendirmelerini, müşterilerinize özel hatırlatıcı SMS gönderimi gibi masaj salonu randevu programı için gerekli olan tüm takip işlemlerini tek bir platformdan sizler adına gerçekleştiriyor.

Müşterileriniz Daha Mutlu

Salon Randevunun sunduğu esnek randevu sistemi ile müşterilerinizin ilk tercih sebebi olabilirsiniz. Müşterilerinize sistem üzerinden 7/24 randevu alma imkânı sunarak müşteri kayıplarının önüne geçebilmek ise sizin elinizde. Müşteriniz bir randevu oluşturulduktan sonra size bildirim gelecek ve sizler de randevuyu onayladığınız takdirde müşterinize onay SMS’i göndererek saniyeler içerisinde işlemlerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Spa salonu randevu programı kullanıcısı kadın telefonuna bakıyor.
Masaj salonu randevu sistemi kullanıcısı masör müşterilerine masaj yapıyor.

Çalışanlarınızın Kafası Rahat Olsun

Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizde çalışan tüm personele de düzenli bir masaj randevu sistemi sunmuş olacaksınız. Personelleriniz; günlük programını takip etmenin yanında, sizin vereceğiniz yetki doğrultusunda güncellemeler yapabilecek ve kazanmış olduğu primleri sisteme yükleme hakkına sahip olacaktır.

Mutlu Kullanıcı Yorumları

 • Oldukça hızlı işleyen bir sistem. Salon Randevu sayesinde salonumdaki birçok işlemi daha hızlı halleder oldum. Ayrıca buradan Meltem Hanım’a teşekkürü bir borç bilirim.

  Zeynep Hanım
 • Tüm şubelerimde kullandığım muhteşem bir uygulama. İşletme, personel, müşteri ve hizmet raporlama seçeneği çok işime yarıyor. Müşteri temsilcileri uygulama hakkında kısa bir tanıtım yapıyor ve sonrasında kullanıma başlanıyor kullanımı da bu yüzden oldukça kolay. Destekleri için ekibe teşekkür ederim.

  Murat Bey
 • Muhasebe yönetimi ile seçtiğim tarih aralıklarındaki gelir gider işlemlerini kolaylıkla takip edebiliyorum. Randevu programı kullanmak istiyorsanız güvenerek kullanabileceğiniz bir program.

  Gülay Hanım

Aklınızda Soru Kalmasın

Spa Salonu Müşteri Takip ve Online Randevu Sistemi/ Online Masaj Salonu Randevu ve Müşteri Takip Yazılımı nedir?

Spa Salonu yönetim yazılımı/ Masaj Salonu yönetim yazılımı, Vatan Soft olarak 11 yıllık yazılım deneyimi ile kendi bünyemizde geliştirdiğimiz Spa salonu randevu sistemi/ Masaj Salonu yönetim yazılımı olmanın çok ötesinde online adisyon sistemi, ayrıntılı gelir-gider takibi, ayrıntılı muhasebe raporları, online stok takibi, otomatik çalışan primi hesaplama özellikleri ile 360 derece Spa salonu otomasyonudur. Daha fazla özellik için özellikler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Spa Salonu randevu defteri/ Masaj Salonu randevu defteri artık tarih oldu. Spa Salonu Randevu Programı/ Masaj Salonu Randevu Programı ile artık her şey dijitalleşiyor. Unutulan randevu veya işlem kalmayacak. Müşterilerini kolayca takip edecekler.

Size hem işletmenizin, hem çalışanlarınızın hem de müşterilerinizin faydalanacağı; CİRONUZU, HİZMET KALİTENİZİ ve en önemlisi de MUTLU MÜŞTERİ SAYINIZI arttıracak Spa salonu yazılımı/ Masaj salonu yazılımı sunuyoruz.

Çalışanlarım da Spa Salonu Yönetim Sistemini/ Masaj Salonu Yönetim Sistemini kullanabilir mi?

Çalışanlarınız da Spa SalonuYönetim Sistemini/ Masaj Salonu Yönetim dahil oluyor. Spa Salonu/ Masaj Salonu uyugulamasını indiren herkes kendi cebinden işlem yapabilecek.

Çalışanlarınız Spa Salonu Sistemini/ Masaj Salonu Sistemini indirdikten sonra kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreyle yetki dahilinde randevu app ile giriş yapıp online randevu takibini, prim kontrolü, adisyon işlemlerini kendileri yapsın.

Ayrıca işlem ve ürün satışı sonrası primler Spa Salonu Uygulamasılya/ Masaj Salonu Uygulamasılya otomatik olarak hesaplanır.

Salon Randevu uygulamasının müşterilerime ne faydası olacak?

Müşteri memnuniyetini sağlamanız için her şeyi düşündük. Müşterileriniz 7/24 online randevu alsın, işlem seçimi ve person tercihini kendileri yapsın. Biriktirdeki puanları para yerine kullansınlar.

 • Otomatik randevu onayı, hatırlatma ve doğum günü mesajları ile iletişminizi güçlendirin.
 • İşletme sayfanızdan müşterileriniz 3 adımda randevularını diledikleri saate alabilirler.
 • Müşteriler randevularını alırken kendileriyle ilgilenmesini istedikleri personeli seçebilirler.
 • Daima sizi tercih eden müşterilerinizi memnun etmek için, önceden puan tanımladığınız hizmetlerinizden yararlanan müşterilerinize puan biriktirme imkanı sunabilirsiniz.

Uygulamayı Hemen İndirin

En iyi salon yönetim uygulaması.

Ücretsiz randevu programı Salon Randevu mobil mockup.

Uygulamayı hemen indirin, Salon Randevu farklıyla işletmenizi yönetmenin keyfini çıkarın.

En iyi salon yönetim paneli.

Online randevu sistemi Salon Randevu laptop mockup.

Şimdi üye olun ve en iyi Salon Randevu uygulamasıyla işletmenizi büyütün.

Salonunumuz için güzellikler bu tarafta
İş Ortaklığı Formu
Fiyat Al İş Ortaklığı Ara